Ünnepélyes társulati ülés keretében vette át pénteken a Budapesti Operettszínház vezetését Lőrinczy György, aki november 1-jétől követi a főigazgatói poszton Kerényi Miklós Gábort.
Rétvári Bence, az Emberi Erőforrások Minisztériumának parlamenti államtitkára a színház fenntartója képviseletében az eddigi vezető és a társulat munkáját méltatva kiemelte, hogy nemcsak Európába, de a világ távoli tájaira is elvitték az operett műfaját a magyar kultúra nagyköveteként.

Forrás: MTI



