A Kecskemét az első félidő végén megfordította a mérkőzés állását, és végül győzött a Puskás Akadémia ellen az OTP Bank Liga tizenharmadik fordulójának pénteki mérkőzésén.
Az első félidőben Tischler góljával gyorsan vezetést szerzett a vendégcsapat, és a gól után is aktívabban játszott. A félidő hajrájában egy szép támadás végén a Kecskemét Varga góljával egyenlített, majd az utolsó percben a vezetést is megszerezték a hazaiak.
A második félidőben a Puskás Akadémia játszott mezőnyfölényben, a Kecskemét főleg a védekezéssel törődött. A hosszabbításban Harsányi lövését Tujvel bravúrral védte, így a hazaiak meg tudták tartani előnyüket.
Forrás: MTI



