Washington is aggódik az izraeli lakásépítési tervek miatt

Abbász az ENSZ BT-hez fordul az újabb izraeli telepek miatt

Külföld
  • 2014.10.28. - 07:28

Az Egyesült Államokat "mélységesen aggasztják" azok a hírek, hogy Izraeli újabb lakásokat akar építeni az 1967-ben elfoglalt Kelet-Jeruzsálem területén - közölte hétfőn Jen Psaki amerikai külügyi szóvivő. Mahmúd Abbász, a Palesztin Hatóság elnöke elítélte a kelet-jeruzsálemi terjeszkedés terveit, és az ügyben az ENSZ Biztonsági Tanácsának sürgős összehívását követelte. 

lead izrael
Forrás: AP, Hszinhua, MTI
Reklám