Szemtanúk szerint az Iszlám Állam dzsihadista szervezet által ostromlott Kobani szíriai város számos lakója vegyi fegyver hatására fellépő panaszoktól szenvedett szerdára virradóan. A helyszínen tartózkodó orvosok nem tudták megerősíteni, hogy a dzsihadista harcosok valóban vegyi fegyvert vetettek be a török határ mellett lévő, kurdok lakta városban, ahol az Iszlám Állam ellen hetek óta ádáz harcot vívnak kurd fegyveresek.




