Ma hajnalban Kabulban az afgán hadsereg egyik autóbusza ellen tálib szélsőségesek pokolgépes merényletet követtek. A robbantásban négy katona meghalt és tizenketten megsérültek. Az út mentén elhelyezett robbanószerkezetet távirányítással hozták működésbe.




