Még több gyümölcs kerülhet a közétkeztetésbe

Cél, hogy minél több magyar termék kerüljön a hazai fogyasztókhoz

Gazdaság
  • 2014.10.11. - 09:11

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma már dolgozik azon a rendeleten, amely lehetővé teszi, hogy a közétkeztetés minden területén még több hazai alma és más gyümölcs fogyjon.

Gyümölcs zöldség
Reklám