Az Emberi Erőforrások Minisztériuma már dolgozik azon a rendeleten, amely lehetővé teszi, hogy a közétkeztetés minden területén még több hazai alma és más gyümölcs fogyjon.

Cél, hogy minél több magyar termék kerüljön a hazai fogyasztókhoz
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma már dolgozik azon a rendeleten, amely lehetővé teszi, hogy a közétkeztetés minden területén még több hazai alma és más gyümölcs fogyjon.

