A nemzeti kereskedőház megkezdte az alma felvásárlását

A termelők támogatására 2015-ben indul az uniós Közös Agrárpolitikai Program

Gazdaság
  • 2014.10.11. - 14:09

A túltermelés okozta almapiaci válság enyhítésére a Magyar Nemzeti Kereskedőház által indított programban a nagykállói Brix Trade Kft., a mátészalkai Első Szatmári Almafeldolgozó Kft. és a vajai Zöldség Gyümölcs Kft. veszi át a termelőktől a gyümölcsöt.

Alma
Reklám