Gyerekekkel forgatta riogatós kampányát Kunhalmi + VIDEÓ

Belföld
  • 2014.10.07. - 19:43

A budapesti szocialisták elnöke a párt egyik választási plakátjára hajazó klipet tett közzé a legnagyobb videómegosztón, amelyben gyerekek is szerepelnek. A videó üzenete, hogy nincs több esély, ha nem a szocialisták győznek a választáson, akkor önkényuralmi rendszer valósul meg.

Az Ön életéről szól. Tessék elmenni szavazni címen futó, a youtube.com-ra feltöltött filmen Kunhalmi olyan kérdéseket ad a gyerekek szájába, mint: "miért az oroszok építették a margitszigeti Orbán Viktor atomerőművet?" vagy "miért áll meg a 7-es busz a Mészáros Lőrinc téren a Semjén Zsolt lovasszobra előtt is?".  A volt köztársasági elnök is célkeresztbe kerül, amikor egy 8-9 éves forma gyerek megkérdezi: ”miért van olyan sötét a Schmitt Pál múzeumban.   A videó végén Kunhalmi megadja a választ, hogy ezek elkerülhetők legyenek: "tessék elmenni szavazni!" jelszóval. 

 

 

Reklám