A Chábád Lubavics közösség debreceni imaházában vasárnap avatták fel az új torát. Utoljára hetven éve írtak és avattak új tórát Debrecenben. A tóratekercset Avraham Meir Natanel Dreyfus rabbi emlékére avatták. A torát ünnepi körmenetben vitték a Kápolnási utcai zsinagógába.



