Megtört az átok: A Diósgyőr legyőzte a Ferencvárost

A csapat megtörte 32 éve tartó hazai nyeretlenségi szériáját

Sport
  • 2014.10.04. - 16:15

A Diósgyőr 2-1-es győzelmet aratott a vendég Ferencváros ellen a labdarúgó OTP Bank Liga tizedik fordulójának szombati rangadóján.

A diósgyőriek a Ferencváros ellen 32 éve tartó hazai nyeretlenségi sorozatot szerették volna megtörni a 10. forduló rangadóján. Ehhez méltóan is kezdődött a mérkőzés, rögtön az első percekben egymásnak estek a felek a közel telt házas diósgyőri stadionban.

lead meccs
Forrás: MTI, nemzetisport
Reklám