A Diósgyőr 2-1-es győzelmet aratott a vendég Ferencváros ellen a labdarúgó OTP Bank Liga tizedik fordulójának szombati rangadóján.
A diósgyőriek a Ferencváros ellen 32 éve tartó hazai nyeretlenségi sorozatot szerették volna megtörni a 10. forduló rangadóján. Ehhez méltóan is kezdődött a mérkőzés, rögtön az első percekben egymásnak estek a felek a közel telt házas diósgyőri stadionban.




