Értesüléseink szerint már ebben a hónapban létrejöhet az állami tulajdonban lévő „rossz bank”, amelybe a kereskedelmi bankok bebukott vállalati hiteleit helyeznék át: könyv szerinti érték alatt. Főként kétes ingatlanhiteleket és a már végrehajtott ingatlanokat fogja felvásárolni az intézmény. Egy fővárosi központtal, fiókok nélkül működik majd a „rossz bank”.




