Alekszandr Novak orosz energiaügyi miniszter bejelentette, hogy a jövő héten csütörtökön, vagy pénteken folytatódik az Európai Unió közvetítésével pénteken megkezdődött orosz-ukrán gáztárgyalás újabb fordulója. Az orosz szakminiszter reményének adott hangot. Eközben a gabonatermelés a vártnál kisebb lesz Ukrajnában.




