A Rudas fürdő új wellnessközpontját adta át Tarlós István

Tavaly a fürdők 400 milliós nyereséget hoztak

Belföld
  • 2014.09.25. - 16:37

A főpolgármester az átadóünnepségen beszédében kiemelte, a főváros vezetése a kerületekkel összefogva azon dolgozik, hogy segítse Budapest cégeit, mint a Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.-t is, valamint sikerüljön a vizet mint értéket nagyobb mértékben népszerűsíteni és kihasználni. Tarlós István az ünnepségen felidézte a budai fürdő történetét, utalva arra, hogy a Gellért-hegy környékén évszázadok óta a vízre épült a városfejlesztés. A felújított létesítmény péntek reggel nyílik.

1 / 8
Tarlós Rudas
Reklám