Merénylet az egyiptomi külügyminisztériumnál

Egy rendőr meghalt, öten megsebesültek

Külföld
  • 2014.09.21. - 11:58

Pokolgép robbant az egyiptomi külügyminisztérium bejáratánál vasárnap. A Kairó szívében elkövetett merénylet következtében egy rendőr életét vesztette, további öt súlyosan megsebesült.

kairó

Forrás: MTI

Reklám