Karácsony Gergely és a zsigeri MSZP-undor

Belföld
  • 2014.09.21. - 20:58

„Karácsony Gergely jobban utálja a szocialistákat, mint a Fideszt” – ettől a mondattól voltak hangosak 2012 novemberében a baloldali hírportálok.

Az Egyenlítő Tv a Facebookon tette közzé a Debrecenben, egy zártkörű egyetemi előadáson elhangzott, az akkor még LMP-s Karácsonynak tulajdonított szavakat. A zuglói polgármesterségért most épp az MSZP támogatásával is induló politikus a fönti mondatot két éve cáfolta, s így idézte fel az előadásán elhangzottakat: „Van egy zsigeri MSZP-ellenesség a magyar társadalomban, és ennek megvannak a jelei az LMP-n belül is, nagyjából ilyesmit mondtam.” Arra a felvetésre, hogy az MSZP-ellenesség nem rá vonatkozik-e, visszakérdezett: „Úgy tűnt?” A politikust pénteken kerestük meg e-mailben, hogy most is fenntartja-e a társadalom zsigeri MSZP-ellenességére vonatkozó állítását. Felvetéseinkre lapzártánkig nem kaptunk választ.

 

Bővebben a hétfői Magyar Hírlapban

Reklám