Tíz év után a Papp Gábor Zsigmond Ketten Párizs ellen című regényéből készült háromrészes tévésorozatban szerepel először Pécsi Ildikó. A Kossuth-díjas színésznő lapunknak arról beszélt, hogy a harmincas évek tartása, az általa megformált nő rejtélyes személyisége és a rendezővel való összhang miatt hatalmas élmény volt újra kamera elé állnia.
A teljes cikket a hétfői Magyar Hírlapban olvashatják.



