Vona Gábor, a Jobbik elnöke szerint a baloldal szétesése miatt egyre egyértelműbb, hogy a Jobbik lett Magyarország legerősebb ellenzéki pártja.

A Jobbik elnöke szerint október 12-én dől el, hogy melyik párt lesz a Fidesz kihívója 2018-ban. Vona szerint erre a Jobbiknak komoly esélye van, hiszen a baloldal szétesett - hiába próbálnak meg összeállni "látszólagos függetlenekkel".
Az ellenzéki párt elnöke szerint egyre egyértelműbb, hogy Magyarország legerősebb ellenzéki pártja a Jobbik. A kormány kihívója így 2018-ban is ők lesznek Vona szerint - amennyiben jól szerepelnek az októberi választáson.



