Megkezdődött az ároktői banda ügyének tárgyalása

A hatfős csoport idős emberekhez tört be, kettőt olyan súlyosan bántalmaztak, hogy belehaltak sérüléseikbe

Krónika
  • 2014.09.18. - 11:01

Az elsőfokú ítélet ismertetésével elkezdődött az ároktői banda ügyének tárgyalása Szegeden csütörtök délelőtt.

ároktői
Az öt éve húzódó eljárásban született elsőfokú ítélet egyik vádlott esetében sem emelkedett jogerőre, mivel a
z ítélet ellen az ügyész, valamint a vádlottak és védőik is fellebbeztek, így került az ügy a Fővárosi Ítélőtáblára. Az ügyben az Országos Bírói Hivatal döntésének megfelelően - hatvan másik esettel egyetemben - a Szegedi Ítélőtábla jár el.

Forrás: MH, MTI

Reklám