Nemzeti Kereskedőház nyílik az amerikai kontinensen

Koreában és Japánban is szeretnének irodát nyitni

Gazdaság
  • 2014.09.16. - 08:46

A Napi Gazdaság értesülése szerint napokon belül megnyílik a Magyar Nemzeti Kereskedőház első kirendeltsége az amerikai kontinensen, amelyet várhatóan még az idén egy újabb követ.

Kerekes György nemzeti kereskedőház
Kerekes György

A Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt. vezérigazgatója a Napi Gazdaságnak elmondta, Brazíliában, Rio de Janeiróban, majd Mexikóban nyitnak irodát, azt követően pedig Chilében lesz újabb kereskedőház.

Kerekes György közölte, jövőre a fejlődők után a fejlett piacokat céloznák meg. A szervezet célja, hogy az Egyesült Államokban, Kanadában, illetve Japánban és Koreában is nyissanak nemzeti kereskedőházat.

Reklám