Maláriás az a 20 éves nigériai férfi, akit magas lázzal vittek be hétfőn a mentők a debreceni Kenézy kórházba. A férfi állapota stabil, várhatóan kedd délután vagy szerda délelőtt távozhat az intézményből.

A Kenézy kórház szóvivője hangsúlyozta, a maláriával kezelt férfi nem veszélyes a környezetére
Maláriás az a 20 éves nigériai férfi, akit magas lázzal vittek be hétfőn a mentők a debreceni Kenézy kórházba. A férfi állapota stabil, várhatóan kedd délután vagy szerda délelőtt távozhat az intézményből.

Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás
Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma