Maláriás a Debrecenben rosszul lett nigériai férfi

A Kenézy kórház szóvivője hangsúlyozta, a maláriával kezelt férfi nem veszélyes a környezetére

Krónika
  • 2014.09.16. - 13:53

Maláriás az a 20 éves nigériai férfi, akit magas lázzal vittek be hétfőn a mentők a debreceni Kenézy kórházba. A férfi állapota stabil, várhatóan kedd délután vagy szerda délelőtt távozhat az intézményből.

malária
Reklám