Az MSZP ellenzi a Nemzeti Kommunikációs Ügynökség létrehozását

Az intézmény csak rombolná a sajtószabadságot és a reklámpiacot

Belföld
  • 2014.09.12. - 16:30

A szocialista párt Sajtótagozata tiltakozását fejezte ki a Nemzeti Kommunikációs Ügynökséggel szemben. A párt szerint az intézményt csak a kormány médiabefolyásának növelése érdekében találták ki.

Reklámadó 1.
Reklám