A szocialista párt Sajtótagozata tiltakozását fejezte ki a Nemzeti Kommunikációs Ügynökséggel szemben. A párt szerint az intézményt csak a kormány médiabefolyásának növelése érdekében találták ki.

Az intézmény csak rombolná a sajtószabadságot és a reklámpiacot
A szocialista párt Sajtótagozata tiltakozását fejezte ki a Nemzeti Kommunikációs Ügynökséggel szemben. A párt szerint az intézményt csak a kormány médiabefolyásának növelése érdekében találták ki.


Több civil megsebesült
Gazdasági csalással és pénzmosással gyanúsítják