Megújul a Szent Anna-templom

Ajánló
  • 2014.09.11. - 19:40

Az ötödik kerületi Szervita tér teljes felúíjtásának részeként újul meg év végére a mintegy háromszáz éves Szent Anna-plébániatemplom a Belváros közepén.

A kegyhely belső részét néhány éve rendbehozták, most a homlokzat teljes felújítása zajlik, majd a tér növényesítésével lesz élhetőbb, emberléptékűbb a valaha a Belváros díszének tartott köztér.

Bővebben a pénteki Magyar Hírlapban.
Reklám