Tíz év fegyházat kapott a szegedi postarabló

A tettes a bűntény során 1,3 millió forintot zsákmányolt

Krónika
  • 2014.09.09. - 12:11

A táblabíróság fegyveresen, közfeladatot ellátó személy sérelmére elkövetett rablás bűntettében mondta ki bűnösnek a korábban már ötször büntetett, jelenleg negyvenhat esztendős hódmezővásárhelyi férfit. A Szegedi Ítélőtábla jogerősen tíz év fegyházbüntetés szabott ki az elkövetőre.

Telefonos bomba
Reklám