A táblabíróság fegyveresen, közfeladatot ellátó személy sérelmére elkövetett rablás bűntettében mondta ki bűnösnek a korábban már ötször büntetett, jelenleg negyvenhat esztendős hódmezővásárhelyi férfit. A Szegedi Ítélőtábla jogerősen tíz év fegyházbüntetés szabott ki az elkövetőre.




