Központi kommunikációs hivatalt hoz létre a kormány

A szervezet létrehozásáról szóló előterjesztést szeptember 15-ig nyújtják be a kormány részére

Belföld
  • 2014.09.05. - 19:20

Az egységes, koordinált kormányzati kommunikáció érdekében központi kommunikációs hivatalt hoz létre a kormány. Az erről szóló kormányhatározat a Magyar Közlöny legfrissebb, pénteki számában jelent meg.

szócső_lead
Reklám