A magyar gazdaság növekedése volt a legmagasabb a huszonnyolc uniós tagállam között az előző év azonos időszakához képest - értékelte a Varga Mihály, nemzetgazdasági miniszter a Központi Statisztikai Hivatal szerdán közzétett adatait a kormany.hu-n megjelent videonyilatkozatában.




