A Nyugat már régóta irracionális támadásokat intéz Moszkva ellen, a tavaszi ukrajnai események utáni nemzetközi visszhang nem az első eset - mondta Szergej Lavrov. Oroszország nem folyik bele a vitákba, és legfőbb célja, hogy elkerülje a nyugati szankciók szigorítását - tette hozzá az orosz külügyminiszter szerdai konferenciáján, ahol orosz fiatalok kérdéseire válaszolt.




