A Telenor Magyarország az első fél évében közel 650 új bázisállomást telepített, az év végéig pedig összesen ezer állomását fejleszti annak érdekében, hogy a lehető legjobb minőségű szolgáltatást nyújtsa hálózatán. A távközlési cég a következő években további 10 milliárd forintot fordít hálózatfejlesztésre.




