Hosszú Katinka megvédte címét 200 méter vegyesen a berlini úszó Európa-bajnokság csütörtöki versenynapján, míg Verrasztó Evelyn negyedik lett. Nem sokkal később a magyar versenyző 100 méter háton is elsőként csapott a célba, így már harmadik aranyérménél jár. A magyar csapat két arany, egy ezüst és két bronzéremmel zárt a napot.

Folytatódik az éremeső Berlinben. A
Kapás Boglárka bronzérmes




