Elgázoltak egy kerékpárt toló nőt az 5-ös főúton

Az asszony a helyszínen életét vesztette

Krónika
  • 2014.08.21. - 09:31

Elgázoltak egy kerékpárt toló nőt Lajosmizse és Kecskemét között csütörtök hajnalban, az asszony a helyszínen életét vesztette - közölte a rendőrség.

A police.hu-n olvasható tájékoztatás szerint a baleset az 5-ös főút 71-es kilométerénél történt.

Forrás: MTI

Reklám