Megkezdődtek a július 15-én leégett Andrássy úti palota tetőszerkezetének bontási munkálatai, a cél a közvetlen életveszély elhárítása - közölte a feladattal megbízott KÉSZ Csoport hétfőn az MTI-vel.
A közleményben küldött tájékoztatás szerint a bontással november 8-ig kell végezniük.
Azt írták, a cég feladatai között szerepel az ideiglenes melléklétesítmények, a segédszerkezetek, valamint az épületszerkezetek építési, bontási és rögzítési munkái.




