A metróvonal szerelvényeinek a felújítása még ebben az évben, az infrastruktúráé várhatóan 2015-ben kezdődhet meg - nyilatkozta Tarlós István az InfoRádió Aréna című műsorában pénteken. A főpolgármester elmondta, hogy szó van a főpolgármesteri mozgástér bővítéséről, ezek között a vétójogról is.




