Egy kanadai kórházban elkülönítőben vizsgálnak egy férfit, aki nemrég érkezett az országba Nigériából, és a helyi sajtó értesülései szerint az Ebola-betegségéhez hasonló tüneteket mutat.
A Toronto közelében lévő Brampton egyik orvosa közölte, hogy az illető lázas, és más olyan tünetei is vannak, mint amelyeket a Nyugat-Afrikában megbetegedett embereken megfigyeltek - közölte a CP24 televízió.




