Zuschlag paranoid depressziója miatt kórházba került

A volt szocialista képviselő korábban éveket ült börtönben

Krónika
  • 2014.08.07. - 16:10

Pszichológus kezeli Zuschlag Jánost, akiről kiderült, hogy pánikbeteg is. Nemrég olyan rosszul lett, hogy a korábbi MSZP-s országgyűlési képviselőt a pszichiátriára kellett vinni. Zuschlag nemrég az egyik jogi egyetemre is beiratkozott.

Zuschlag János dili
Reklám