Megkezdődött a kiköltöztetés Miskolc egyik nyomornegyedéből

A Hatodik utcából lakoltatták ki az egyedül élő nőt és a családot

Belföld
  • 2014.08.05. - 17:53

Bírósági végrehajtást követően két lakásból költöztettek ki kedden embereket Miskolc egyik, úgynevezett nyomornegyedéből, egy asszonynak és egy háromgyermekes családnak kellett elhagynia eddigi otthonát.

nyomornegyed
Reklám