Gyengült a forint kedden a bankközi devizakereskedelemben, az eurójegyzés délután fél négy után átlépte a 315 forintot és megközelítette idei legmagasabb árfolyamát.
Az eurót délután fél négy után 315,25 forinton jegyezték, szemben a kora reggeli 313,46 forinttal. Az árfolyam 312,69 és 315,25 forint között alakult napközben. Az árfolyam március közepén járt legutóbb ezen a szinten, akkor érte el a forint 315,58-as eurójegyzésen idei leggyengébb árfolyamát.




