A Fidesz felszólítja Varju László, hogy újbóli országgyűlési képviselővé válása miatt fizesse vissza azt a végkielégítést, amelyet azután vett fel, hogy az április 6-ai választáson nem jutott be az Országgyűlésbe.

A DK-s politikus állítja: jogszerűen vette fel a pénzt
A Fidesz felszólítja Varju László, hogy újbóli országgyűlési képviselővé válása miatt fizesse vissza azt a végkielégítést, amelyet azután vett fel, hogy az április 6-ai választáson nem jutott be az Országgyűlésbe.


Több civil megsebesült
Gazdasági csalással és pénzmosással gyanúsítják