Díszkivilágítás az Országház épületén

Szombaton este kapcsolják fel a fényeket

Belföld
  • 2014.07.31. - 16:09

Szombaton este háromnegyed tízkor kapcsolják fel ünnepélyes keretek között az Országház Kossuth tér felőli díszkivilágítását - közölte az Országgyűlés Sajtóirodája.

Parlament
A világítótestek színszűrővel ellátott nátrium, fémhalogén és LED fényforrások, összteljesítményük 75,5 kW.
Reklám