Szombaton este háromnegyed tízkor kapcsolják fel ünnepélyes keretek között az Országház Kossuth tér felőli díszkivilágítását - közölte az Országgyűlés Sajtóirodája.

Szombaton este kapcsolják fel a fényeket
Szombaton este háromnegyed tízkor kapcsolják fel ünnepélyes keretek között az Országház Kossuth tér felőli díszkivilágítását - közölte az Országgyűlés Sajtóirodája.

