Az Együtt-PM lemondásra szólítja fel Seszták Miklóst

Juhász Péter szerint a miniszter egy gimnáziumi osztálytársa segítségével önmaga számára játszott ki uniós forrásokat

Belföld
  • 2014.07.31. - 11:45

Az Együtt-PM arra szólítja fel Seszták Miklós nemzeti fejlesztési minisztert, hogy mondjon le posztjáról. Ha ezt nem teszi meg, akkor az ellenzéki pártszövetség Orbán Viktor kormányfőtől kéri, hogy vonja vissza a miniszter megbízatását. Erről a szövetség társelnöke beszélt csütörtöki, budapesti sajtótájékoztatóján.

Juhász Péter úgy fogalmazott: Seszták Miklósról az elmúlt hetekben kiderült, hogy korábban közel hétszáz olyan céget alapított, amelyek egyike sem fizetett adót, majd később valamennyit felszámolták és ezzel szinte biztos, hogy károkat okoztak a magyar államnak.

Juhász Péter
Reklám