Továbbra is veszélyben van a média szabadsága Magyarországon - írta a reklámadóról blogjában Neelie Kroes, az Európai Bizottság digitális területért felelős alelnöke hétfőn.
"A szabad és sokszínű média a szabad társadalom alapja, a demokratikus hagyomány biztosítéka. A magyarországi "reklámadó" azt mutatja, hogy továbbra is nagy veszélyben van" - olvasható a liberális holland politikus internetes bejegyzésében.




