A NAV megkezdte a késedelmi pótlék értesítők kiküldését

Az elektronikusan bevallók levélben nem kapnak értesítőt

Gazdaság
  • 2014.07.28. - 12:24

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal közlése szerint a hivatal megkezdte a folyószámla-kivonatok és a késedelmi pótlék értesítők kiküldését. Október végéig több mint másfél millióan kapnak értesítést az adóhivataltól.

Késedelmi pótlék NAV
Reklám