A Nemzeti Adó- és Vámhivatal közlése szerint a hivatal megkezdte a folyószámla-kivonatok és a késedelmi pótlék értesítők kiküldését. Október végéig több mint másfél millióan kapnak értesítést az adóhivataltól.

Az elektronikusan bevallók levélben nem kapnak értesítőt
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal közlése szerint a hivatal megkezdte a folyószámla-kivonatok és a késedelmi pótlék értesítők kiküldését. Október végéig több mint másfél millióan kapnak értesítést az adóhivataltól.

„A stratégiai régió biztonságát a régió országaira kell bízni”
Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma