A magyar és a szerb férfi válogatott küzd meg az aranyéremért a budapesti vízilabda Európa-bajnokság vasárnapi zárónapján, mivel a péntek esti másik elődöntőben a déli szomszéd csapata 10-9-re legyőzte Montenegró legjobbjait.

A magyar válogatott az olasz csapat ellen 8-7-re győzött pénteken
A magyar és a szerb férfi válogatott küzd meg az aranyéremért a budapesti vízilabda Európa-bajnokság vasárnapi zárónapján, mivel a péntek esti másik elődöntőben a déli szomszéd csapata 10-9-re legyőzte Montenegró legjobbjait.

