Szerbia legyőzte Montenegró csapatát

A magyar válogatott az olasz csapat ellen 8-7-re győzött pénteken

Sport
  • 2014.07.26. - 10:04

A magyar és a szerb férfi válogatott küzd meg az aranyéremért a budapesti vízilabda Európa-bajnokság vasárnapi zárónapján, mivel a péntek esti másik elődöntőben a déli szomszéd csapata 10-9-re legyőzte Montenegró legjobbjait.

Szerbia Montenegro vízilabda
Reklám