Az MSZP a Nokia és a Magyar Telekom elbocsátásai miatt parlamenti bizottság összehívását kezdeményezi

Tudott-e kormány a stratégiai szövetségesek terveiről?

Belföld
  • 2014.07.26. - 14:11

Az Országgyűlés vállalkozásfejlesztési bizottságának összehívását fogja kezdeményezni a szocialista Gúr Nándor a kormány által kötött stratégiai megállapodások áttekintésére.

Gúr Nándor
Reklám