Vádat emeltek két román állampolgár ellen, akik jelentős mennyiségű veszélyes hulladékot próbáltak meg illegálisan lerakni tavaly májusban Magyarországon - olvasható a Győr-Moson-Sopron megyei főügyész szerdai közleményében.

Vádat emeltek két román állampolgár ellen veszélyes hulladék magyarországi lerakása miatt
Vádat emeltek két román állampolgár ellen, akik jelentős mennyiségű veszélyes hulladékot próbáltak meg illegálisan lerakni tavaly májusban Magyarországon - olvasható a Győr-Moson-Sopron megyei főügyész szerdai közleményében.


Több civil megsebesült
Gazdasági csalással és pénzmosással gyanúsítják