Az új támogatási rendszer a Jobbik szerint ismét az agrároligarcháknak kedvez és munkahelyeket sem teremt.
Az ellenzéki párt ezt az MTI-hez szerdán eljuttatott közleményében írta, amelyben felszólította a kormányt, hogy a szóvirágok helyett valódi intézkedésekkel segítse a kisgazdaságokon alapuló vidéki létforma élhetővé tételét.
Varga Géza, a Jobbik vidékstratégiai kabinetének elnöke szerint a Fidesz-kormánynak nincs valódi koncepciója arra, hogy javítson a vidéken élők millióinak válságos helyzetén.




