Halálos baleset a 4-es főúton

Egy ember a helyszínen, egy a kórházban halt meg

Krónika
  • 2014.07.19. - 18:42

Kórházba szállítás közben meghalt egy ember a Fegyvernek és Kisújszállás között szombaton történt baleset sérültjei közül, így kettőre emelkedett a halálos áldozatok száma - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.

baleset
Reklám