A kormány a kárpátaljai magyarok mögött áll

Turul-ünepséget ültek a kárpátaljai magyarok

Határon túl
  • 2014.07.13. - 15:08

A magyar kormány és Magyarország miniszterelnöke mindig a kárpátaljai magyarok mögött áll - jelentette ki Wetzel Tamás, a Miniszterelnökség nemzetpolitikáért felelős helyettes államtitkára vasárnap Tiszaújlakon, a kárpátaljai magyarság hagyományosan legnagyobb tömegrendezvényének számító Turul-ünnepségen.

Brenzovics László
Reklám