A Jobbik hiányolja, hogy nincs államtitkár aki az elvándorlás kérdésével foglalkozna

A párt szerint közbeszéd témájává kellene emelni a kérdést

Belföld
  • 2014.07.10. - 16:09

A Jobbik álláspontja szerint kiemelten kell foglalkozni az elvándorlás kérdésével és több területen beavatkozásra van szükség.

 

Farkas Gergely, az ellenzéki párt frakcióvezető-helyettese csütörtöki sajtótájékoztatóján kifogásolta, hogy az elmúlt két hónapban nem került szóba az Országgyűlésben a probléma, s nincs nevesítve olyan államtitkár sem, akinek az elvándorlással foglalkoznia kell.

Ferihegy_lead
Reklám