Orosz segítséggel szeretnék korszerűsíteni a szerb hadsereget - jelentette ki Bratislav Gasic szerb védelmi miniszter szerdán a belgrádi Pink Televízióban.

15 év után új alapokra helyezte a két ország hadseregének kapcsolatát
Orosz segítséggel szeretnék korszerűsíteni a szerb hadsereget - jelentette ki Bratislav Gasic szerb védelmi miniszter szerdán a belgrádi Pink Televízióban.

