A keddi vihar nyomán elsősorban kidőlt fákhoz, leszakadt ágakhoz riasztották a tűzoltókat - tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) helyettes sajtószóvivője szerdán az MTI-t. A legtöbb munkájuk Békés megyében volt a tűzoltóknak.




