Gárdisták vonultak a belvárosban

Az Új Magyar Gárda "bajtársiassági napi" rendezvényét tartott

Krónika
  • 2014.07.06. - 04:08

Az Új Magyar Gárda "bajtársiassági napi" rendezvényét tartott

 

Résztvevők érkeznek az Új Magyar Gárda "bajtársiassági napi" rendezvényén Budapesten, a Széchenyi térre.

Reklám